Kiss of Happines for Little Bubble - ,,Daisy"

Narodená 30.10.2015

Matka

 HAPPY WITH YOU Little Bubble

Otec 

Ch Can Madabout's RIDEON TO HANDZHILL

Slovenský šampion krásy

Zdravie

RTG DBK – A/A
RTG DLK – 0/0
EIC : N/EIC (LABOKLIN)
HNPK: N/HNPK (LABOKLIN)

PRA-PRCD – N/N (LABOKLIN)

Degenerativna myelopatia- N/N (LABOKLIN)

SD2 - N/N (LABOKLIN)

CNM - N/N (LABOKLIN)

RD/OSD - N/N (LABOKLIN)

Genotyp: EeBb

1/19

Rodokmeň

CH Can

Madadout´s

RIDEON TO HANDYHILL

CKC ZU490493

HD A, ED 0 chocolate

 

 

Lor-Als DIGGITY

SR57857502

Madabout´s

JUNO MY NAME

WW339211

Huntmor´s WORK OF ART

SR16950901

Lor-Als JUNE BUG

SR33000201

CH Venetian´s COPY THAT (USA) 1102747

CH Staghorn´s HOT TODDY AT MADABOUT 

NW909693

Bubbling PICASSO 41511/99

Coldwater´s CK CATAMARAN SN80221202

CH Lubberline PUMPERNICKLE SR06325801

Mallorn´s BLACK VELVET SR26135901

CH Woodhull´s ROGER THAT 1103058

Venetian´s VIDELLA DELLA SR09497701

CH Riverroad TIBURON CD WC 1070506

Staghorn´s HOT COCO KA641391

Mallorn´s ROMEO

FIN 39321/04

Visions I´M ABLE AKC SN89683403

Rosanan LA ROSA FIN 35121/02

 

DE LUXE KISS OF Little Bubble

SPKP 3369/08

HD A, ED0 

čokoládová

Mallorn´s TERRACOTTA FIN 17110/02

JCH Mallorn´s CORBUSIER SKKP 2910/06, FIN45366/04-18

HD B, ED A

CH Bubbling

TEMPTATION SPKP 1222/02, FIN3011/00

D0/0, DL0/0

CH Tjotte´s BROKEN ARROW S 21006/2000

Mallorn´s MMM MARABOU FIN 41806/99

Mallorn´s VALENTINE FIN 39954/02

Mallorn´s CAFE AU LAIT FIN 13840/02

Bubbling JUST SAILING FIN 16846/96

Bubbling MANON FIN 38174/97

 

 

 

 

 

HAPPY WITH YOU

Little Bubble

SPKP 4981/14

DBK A, DLK 0,

EIC EIC/n

čierna

C.I.B Mallorn´s

ROGUE´S GALLERY

SPKP 3561/08 FIN21711/07

EIC N/N, PRA/CAT/negat, HD/ED 0

Skúšky

Dátum

30.4.2017

14.10.2017

21.10.2017

Druh

OVVR

JSR

JSR

Miesto

Bernolákovo

Tomášov

Letničie

Ocenenie

I.cena - 188 b.

II.cena - 148 b.

II.cena - 173 b.

Výstavy

Dátum

19.20.2017

29.4.2017

6.5.2017

7.5.2017

3.6.2017

4.6.2017

16.9.2017

17.9.2017

13.5.2018

14.5.2018

Miesto

Bratislava

Kamenný Mlyn

Lučenec

Lučenec

Nitra

Nitra

Nitra

Nitra

Lučenec

Lučenec

Trieda

mladých

stredná

stredná

stredná

stredná

stredná

stredná

stredná

pracovná

pracovná

Ocenenie

V4

V3

Res CAC

V1, CAC, R.CACIB

Res CAC

V4

Res CAC

Res CAC

CAC

CAC

Rozhodca

Janek

Stanovský

Kardoš

Bartošová

Beke

Desantiago

Beke

Bartošová

Psy

 

 

 

Sučky

 

 

 

 

 

 

Velvet lightning FCI

Labrador retriever